درحال بارگذاری ....
به مرکز فروش انواع سنگ ساختمانی خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : سنگ صادراتی,سنگ صادراتی ایران,سنگ صادراتی شریف,سنگ گرانیت صادراتی,سنگ

نمای سنگی ساختمان |فروش سنگ ساختمانی

تاریخ ارسال پست:
شنبه 07 آذر 1394
نویسنده:
salehi
تعداد بازدید:
5647

نمای سنگی ساختمان |فروش سنگ ساختمانی

مشخصات کلی انتخاب سنگ برای مصارف ساختمانی


1- بافت سنگ باید ساختمانی سالم داشته باشد ، یعنی بدون شیار ،ترک و رگه های سست باشد (کرمو نباشد )


2- بدون هر گونه خلل و فرج باشد .


3- پوسیدگی نداشته باشد .


4- یکدست ،یکنواخت و ممکن باشد .


5- سنگ ساختمانی شاید آب زیاد جذب کند

 

,نمای سنگی ساختمان,نمای سنگی ساختمان مسکونی,نماي سنگي ساختمان,نمای سنگی ساختمانها,نمای سنگ ساختمان,نمای سنگ ساختمان مسکونی,نماي سنگ ساختمان,نمای سنگ ساختمان ویلایی,نمای سنگ ساختمان دو طبقه,نمای سنگ ساختمانی,نمای سنگ تراورتن,نماي سنگ تراورتن,نمای سنگ تراورتن سفید,نماهای سنگ تراورتن,نمای سنگی تراورتن,عکس نمای سنگ تراورتن,نمای ساختمان با سنگ تراورتن,نمای رومی با سنگ تراورتن,قیمت سنگ نمای تراورتن,نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید,نمای سنگی,نمای سنگی رومی,نمای سنگی ویلا,نمای سنگی بیرون ساختمان,نمای سنگی داخل ساختمان,نمای سنگی دیوار,نمای سنگی کلاسیک,نمای سنگ ساختمان عکس,نمای سنگ ساختمان تراورتن,نمای سنگ ساختمان مدرن,نمای ساختمان دو طبقه با سنگ,نمای سنگی ساختمان دو طبقه,نمای سنگ رومی,نماهای سنگی رومی,نمای سنگ رومی ساختمان,عکس نمای سنگ رومی,عکس نمای رومی سنگی,نمای رومی سنگی ساختمان,نمای رومی سنگ تراورتن,سنگ نماهای رومی,عکس نماهای سنگی رومی,نمای سنگ و آجر,نمای سنگ و آجر ساختمان,نماي سنگ و آجر,نمای سنگ و آجر نسوز,نمای ترکیبی سنگ و آجر,طراحی نمای سنگ و آجر,نمای ساختمان با سنگ و آجر,نمای تلفیقی سنگ و آجر,اجرای نمای سنگ و آجر,ترکیب نمای سنگ و آجر,نمای سنگی ویلایی,نمای سنگ ویلا,نمای سنگ ویلایی,عکس نمای سنگی ویلا,نمای سنگی خانه های ویلایی,نمای سنگ ویلائی,نمای ویلای سنگی,نمای سنگی ساختمان ویلایی,نمای سنگ آنتیک,نمای سنگ آنتیک پشت تلویزیون,نمای سنگ آنتیک داخل ساختمان,نمای سنگ آنتیک در منزل,نمای سنگ آنتیک پشت تلوزیون,نمای سنگ آنتیک ساختمان,نمای سنگ آنتیک پشت Lcd,نمای سنگ آنتیک پشت ال سی دی,نمای سنگ آنتیک داخلی,نمای سنگ آنتیک شومینه,عکس نمای سنگ ساختمان مسکونی,طراحی نمای سنگ ساختمان مسکونی,قیمت سنگ نمای ساختمان مسکونی,نمای ساختمان مسکونی سنگ و آجر,نمای ساختمان مسکونی با سنگ

 


 

یکی از پوشش های مناسب در ساختمان که استفاده ازآن روز به روزبیشتر می شود ،سنگ است لذا متخصصین امر ساخت وساز دلایل مناسب بودن سنگ را در نمای ساختمان در چند مورد خلاصه کرده اند که عبارتند از :


1-عدم تغییر رنگ و جذب گرد و غبار
2-مقاومت در برابر رطوبت
3- تنوع در رنگ و جنس
4- اجرای سریع و آسان و تمیز
5- عایق حرارت و بی نیاز از زیر سازی
6- قابلیت اجرا بر روی کلیه سطوح
7-قابلیت ترمیم آسان
8-انعطاف پذیری و قابلیت فرم پذیری مناسب بر روی کلیه سطوح
9-ایده ال برای دکوراسیون نمای داخل و خارج ساختمان ها ، مغازه ها ،کافی شاپ ها و رستوران ها .
10-فراوانی و در دسترس بودن
11- امکان به وجود آوردن شکل های مورد نظر (دستی و ماشینی )
12-عمر زیاد (در صورت استفاده مناسب)
13-هزینه حفظ و نگهداری نسبتاً کم آن انتخاب ابعاد و جنس سنگ ،بستگی به محل استفاده آن دارد. سنگ هایی که در نمای خارجی مصرف می شود باید در مقابل عوامل جوی مانند تابش خورشید،باران ،گاز های موجود در هوا و ... مقاوم باشند . در نما سازی از نوع سنگ ممکن است فقط از یک نوع سنگ استفاده شود ویا آنکه از چندین سنگ متنوع استفاده شود . با یک طراحی خوب و هماهنگ کردن سنگ ها یا یکدیگر می توان نماهای سنگی بسیار زیبایی در ساختمان به وجود آورد . همچنین همواره باید به این مطلب توجه کرد که استفاده از سنگ ها ی پر دوام و با مقاومت بالا در برابر یخ زدگی و شرایط نا مساعد جوی و محیطی (نور خورشید ،آب و رطوبت ) با بافت و شکل مطلوب ،بدون ترک خوردگی و خلل و فرج وصرفه اقتصادی را نباید از یاد برد.


مشخصات کلی انتخاب سنگ برای مصارف ساختمانی


1- بافت سنگ باید ساختمانی سالم داشته باشد ، یعنی بدون شیار ،ترک و رگه های سست باشد (کرمو نباشد )
2- بدون هر گونه خلل و فرج باشد .
3- پوسیدگی نداشته باشد .
4- یکدست ،یکنواخت و ممکن باشد .
5- سنگ ساختمانی شاید آب زیاد جذب کند ، لذا نباید :
الف - در آب متلاشی یا حل شود.
ب - تمام یا قسمتی از آن بیش از 8 درصد وزن خود آب بمکد.
6-سنگ ساختمانی نباید آلوده به مواد طبیعی و مصنوعی باشد .
7- سنگ باید شرایط فیزیکی و شیمیایی محیط را تحمیل کند لذا باید :
الف - در برابر باد ،یخبندان ،تغییرات دما ودر صورت وجود جریان آب در مقابل آن و کلیه عوامل فرسایش مقاومت کند .
ب - در برابر محیط های شیمیایی ، اسیدی و قلیایی و همچنین عمل آبکافت و اکسید اسیون مقاومت کند .
8- مقاومت فشاری برای قطعات باربر نباید کمتر از 150 کیلوگرم بر سانتی متر مربع باشد .
9- در مقابل سایش مقاوم باشد.
نمای سنگی خود دارای انواع مختلفی هستند که عمده این تمایزات را می توان در تفاوت نوع سنگ موجود در طبیعت نام برد .لذا در اینجا جایز است قبل از معرفی انواع سنگ ها ابتدا به توضیح واژه سنگ تزئینی پرداخته و سپس به معرفی نما ها بپردازیم .
سنگ های تزیینی

سنگ تزئینی ، سنگی است طبیعی که در اندازه مشخص انتخاب ، تراش و یا برش خورده باشد . به معنای وسیع کلمه ، اصطلاح سنگ تزئینی شامل سنگ ها در هر شکل می شود که به طور مستقیم و پس از برش ، سائیده شدن و صیقل کاری در نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها به کار می روند . سنگ های تزینی از نظر سنگ شناسی به یکی از گروه های سنگ آذرین ، دگرگونی و یا رسوبی اختصاص دارند و شامل انواع مرمر ، مرمریت ، چینی ، کنگلومرا ، تراورتن ، ماسه سنگ ، گرانیت ، دیوریت ، سینیت ، گابر و بعضی موارد کم اهمیت تر می باشند .


1- نمای سنگ قلوه ای
این سنگ ها در هنگام حرکت و غلتیدن در مسیر رودخانه و برخورد با یکدیگر ، دارای سطح تقریباً گرد و صیقلی می شوند از این جهت می توان از این سنگ ها در نمای ساختمان ها استفاده کرد . برای استفاده ، این سنگ ها را با ملات ماسه سیمان بر سطح دیوار آجری یا بتی طوری نصب می کنند که قلوه سنگ ها ، جلوه خاصی به نما می دهد و مهارت و تجربه بنا هم در زیبایی نما نقش مهمی دارد . اما نکته ای که باید در مورد این سنگ ها رعایت کرد این است که در صورت بکارگیری سنگ های رودخانه ای و سنگ های ضخیم در نماهای سنگی باید تا گرفتن کامل ملات از قالب های مناسب استفاده کرد .


2- نمای سنگ قیچی
سنگ قیچی به طول 10 ، عرض 3 تا 4 و ضخامت 1،5 سانتی متر در کارخانه سنگبری به وسیله گیوتین (قیچی) تهیه می شود البته ممکن است از سنگ قیچی با طول بیشتر از 10 سانتی متر هم استفاده شود . زوایای سنگ قیچی ها 90 درجه و سطوح آن (قسمت هایی که در نما دیده می شود) دارای برجستگی های نامنظم هستند . لازم به ذکر است سنگ قیچی را در نمای ساختمان ، بدون بند نصب می کنند و پشت آنها را دوغاب سیمان می ریزند . معمولاً در نماسازی از یک نوع (یکرنگ) سنگ قیچی استفاده می کنند اما با تلفیق سنگ ها با رنگ های مختلف ، می توان نمای زیبایی در ساختمان به وجود آورد . به علت گرفتن گرد و خاک و دوده هوا به خود ، این نماها خیلی زود کثیف می شوند و باید آنها را مرتب تمیز کرد .


3- سنگ پلاک
استفاده از پلاک سنگ برای نمای ساختمان در کشور از زمان های قدیم رواج داشته است . اما استفاده وسیع و فراگیر آن در کشور حدود 50 سال پیش با ورود اولین کارخانه ماشینی تولید پلاک و یک خط کامل آلمانی توسط آستان قدس رضوی در مشهد در سال 1317 رواج یافت . صنعت سنگ در دنیا جز در دورۀ رکود عمیق اقتصاد جهانی در اواخر دهه 1930 ، همواره سیر رشد و تحول را طی کرده است . در این نوع سنگ ها قطعات بزرگ سنگ را از کوه (معدن سنگ) استخراج می کنند و پس از حمل به کارخانه سنگبری ، در ابعاد و ضخامت های (1 تا 5 سانتی متری) به صورت سنگ پلاک می برند و صیقل می دهند . اما نکته مهمی که باید همواره به آن توجه داشت این است که در صورت استفاده از سنگ های پلاک بایستی از این سنگ ها در برابر رطوبت یخبندان مراقبت نمود و مواد زاید کاملاً به سطح زیرین محکم کرد :


1- لقمه گذاری
2- پیچ و روپلاک کردن
3- نصب سیم و اسکوپ یا قلاب برای اتصال بهتر و محکم تر
4- نماهای ساخته شده از سنگ مصنوعی
با پیشرفت علوم شیمی و متالوژی به ویژه در گرایش های پلیمر و کامپوزیت ، تحول شگرفی در صنایع و معادن حادث شده است . ساخت و سنتز مصنوعات شیمیایی و احیای مواد معدنی از طریق فعل و انفعالات شیمیایی ، یکی از کارکردهای شیمی پلیمر در عصر حاضر است ، شاید ترکیب عناصر و مواد معدنی با یکدیگر و تولید مواد جدید ترکیبی تحت عنوان کامپوزیت ها مهم ترین تحول علمی قرن بیستم در زمینه صنعت سنگ باشد . از سوی دیگر ترکیب مواد طبیعی با بستری از مواد پلیمری به تولید سنگ های مصنوعی ویژه با کارکردی متنوع شده است .


 

 

 

 ,سنگ صادراتی,سنگ صادراتی ایران,سنگ صادراتی شریف,سنگ گرانیت صادراتی,سنگ ساختمان صادراتی,سنگ گچ صادراتی,سنگ های صادراتی,سنگ تراورتن صادراتی,زغال سنگ صادراتی,انواع سنگ صادراتی,صادرات سنگ ایران,صادرات سنگ ایران به ترکیه,سنگ های صادراتی ایران,فروش سنگ گرانیت صادراتی,قیمت سنگ گرانیت صادراتی,سنگ ساختمانی صادراتی,فروش سنگ گچ صادراتی,انواع سنگ های صادراتی,ذغال سنگ صادراتی,قیمت زغال سنگ صادراتی

 


 

 

 

 

 

 

 

 

امعه مجازی صنع

X فروش سنگ ساختمانی X فروش سنگ ساختمانی تزیینی X فروش سنگ ساختمانی در تهران X فروش سنگ ساختمانی در اصفهان X فروش سنگ ساختماني X فروش سنگ ساختمان در اصفهان X فروش سنگ ساختمانی در مشهد X فروش سنگ ساختمانی تهران X فروش سنگ ساختمانی دهبید X فروش سنگ ساختمانی در کرج X فروش سنگ ساختمانی به عراق X فروشگاه سنگ ساختمانی X فروش سنگ نمای ساختمان X خرید سنگ نمای ساختمان X خرید سنگ نما ساختمان X فروش سنگ نما ساختمان X سنگ ساختمانی X سنگ ساختمان X سنگ ساختمانی قیمت X سنگ ساختماني X سنگ ساختمانی ایران X سنگ ساختمانی+عکس X سنگ ساختمانی اصفهان X سنگ ساختماني نما X سنگ ساختمانی تراورتن X سنگ ساختمانی و تزئینی X صنایع سنگ ساختمانی X صنایع سنگ ساختمان X صنایع سنگین X صنایع سنگ X صنایع سنگ ادیب X صنایع سنگ اصفهان X صنایع سنگ پرشین X صنایع سنگ پاسارگاد X صنایع سنگ ایران X صنایع سنگ پارسیان X صنايع سنگ X صنایع سنگ نیکفر X مرکز فروش سنگ آنتیک X مرکز فروش سنگهای قیمتی X مرکز فروش سنگ های نیمه قیمتی X دفتر فروش سنگ کارخانجات سنگ برادران صالحی اردلانی X مرکز فروش سنگ کورین X مرکز فروش سنگهای آنتیک X مرکز فروش سنگ در تهران X مرکز فروش سنگهای قیمتی در تهران X مرکز فروش سنگهای قیمتی در مشهد X مرکز فروش سنگ ساختمانی اصفهان X مرکز فروش سنگ فیروزه X مرکز سنگال X مرکز سنگاپور X مرکز سنگ ایران X مرکز سنگ شکن کلیه X مرکز سنگهای قیمتی ایران X مرکز سنگ شکن در تهران X مرکز سنگ X مرکز سنگ شکن شقایق X مرکز سنگ شکن اردیبهشت X مرکز سنگ شکن مشهد X بازار سنگ X بازار سنگ تهران X بازار سنگ غرب تهران X بازار سنگ باغستان X بازار سنگ اصفهان X بازار سنگ پایتخت X بازار سنگ آهن X بازار سنگهای قیمتی X بازار سنگ مصنوعی X بازار سنگ فاطمیه X انبار سنگ X انبار سنگ تهران X انبار سنگ در تهران X انبار سنگ آهن X انبار سنگ زیما X انبارهای سنگ آهن X اجاره انبار سنگ X انبار زغال سنگ X اجاره انبار سنگ در تهران X انبار ماشین الات سنگین X سنگ فروشی X سنگ فروشی اصفهان X سنگ فروشی در تهران X سنگ فروشی های تهران X سنگ فروشی های اصفهان X سنگ فروشی شیراز X سنگ فروشی خوش اخلاق X سنگ فروشی خوش اخلاق اهواز X سنگ فروشی تبریز X سنگ فروشی مشهد X سنگ ارزان X سنگ ارزان ساختمان X ارزانترین سنگ نما X سنگ پله ارزان X سنگ تراورتن ارزان X سنگ آنتیک ارزان X سنگ نما ارزان X فروش سنگ ارزان X سنگ ساختمانی ارزان X سنگ قبر ارزان X سنگ مرمریت X سنگ مرمریت چیست X سنگ مرمریت آباده X سنگ مرمریت خوی X سنگ مرمریت پرطاووسی X سنگ مرمریت دهبید X سنگ مرمریت هرسین X سنگ مرمریت جوشقان X سنگ مرمریت صلصالی X سنگ مرمریت کاشمر X سنگ تراورتن X سنگ تراورتن عباس آباد X سنگ تراورتن حاجی آباد X سنگ تراورتن چیست X سنگ تراورتن چرمی X سنگ تراورتن شکلاتی X سنگ تراورتن گردویی X سنگ تراورتن کرم X سنگ تراورتن سفید عباس آباد X سنگ تراورتن قهوه ای X سنگ نطنز X سنگ ساز رنان نطنز X سنگ گرانیت نطنز X سنگ مشکی نطنز X سنگ گرانيت نطنز X سنگ گرانیت مشکی نطنز X سنگ گرانیت سفید نطنز X معدن سنگ نطنز X کارخانه سنگ نطنز X قیمت سنگ نطنز X سنگ گرانیت X سنگ گرانیت نهبندان X سنگ گرانیت چیست X سنگ گرانیت مروارید مشهد X سنگ گرانیت مصنوعی X سنگ گرانیت هلویی X سنگ گرانیت زاهدان X سنگ گرانیت کرم نهبندان X سنگ گرانیت گل پنبه ای X فروش سنگ گرانیت X فروش سنگ گرانیت سبز X فروش سنگ گرانیت قرمز یزد X فروش سنگ گرانیت گل پنبه ای X فروش سنگ گرانیت نطنز X فروش سنگ گرانیت خرم دره X فروش سنگ گرانیت مشکی X فروش سنگ گرانیت زاهدان X فروش سنگ گرانیت نهبندان X فروش سنگ گرانیت مشکی نطنز X فروش سنگ مرمریت X فروش سنگ مرمریت آباده X فروش سنگ مرمریت کاشمر X فروش سنگ مرمریت کرمان X فروش سنگ مرمر X فروش سنگ مرمر سبز X فروش سنگ مرمر سفید X فروش سنگ مرمر صورتی X فروش سنگ مرمر اصفهان X فروش معدن سنگ مرمریت X فروش سنگ تراورتن X فروش سنگ تراورتن حاجی آباد X فروش سنگ تراورتن اصفهان X فروش سنگ تراورتن عباس آباد X فروش سنگ تراورتن آذرشهر X فروش سنگ تراورتن شکلاتی X فروش سنگ تراورتن کرم X فروش سنگ تراورتن يزد X فروش سنگ تراورتن در شیراز X فروش معدن سنگ تراورتن X گلدن بلک X گلدن بلک کاشان X کارخانجات سنگ برادران صالحی اردلانی X سنگ گلدن بلک X بازار سنگ فاطمیه تهران X بانک ملت شعبه بازار سنگ فاطمیه X بازار سنگ تهران غرب X بازار سنگ تهران شوش X بازارهای سنگ تهران X آدرس بازار سنگ تهران X بازار سنگ شرق تهران X بازار مرکزی سنگ تهران X بازار سنگ در تهران X بازار سنگ جنوب تهران X بازار سنگ شمال تهران X بازار سنگ شرق X بازار سنگ شمال شرق تهران X آدرس بازار سنگ شرق تهران X ادرس بازار سنگ اصفهان X بازار سنگ و صنعت اصفهان X سنگبری های اصفهان X سنگبری های تهران X سنگبری ونوس X سنگبریهای محمودآباد اصفهان X سنگبری صلصالی X سنگبری های مشهد X سنگبری زاگرس X سنگبری پاسارگاد X سنگبری آرارات X سنگبری رضوانشهر X کارخانجات سنگ برادران سلمی X کارخانجات سنگ اصفهان X کارخانجات سنگبری X کارخانجات سنگبری اصفهان X کارخانجات سنگ آرتا X کارخانجات سنگ تهران X کارخانجات سنگ X کارخانجات سنگبری مشهد X کارخانجات سنگبری تهران X کارخانجات سنگ محلات X کارخانجات سنگ برادران صالحی

ت سنگ ایران | www.stony.ir-استونی-سنگ های ساختمانی-کارخانه سنگبری-معدن سنگ-دستگاه های سنگبری-قیمت سنگ ساختمانی-خرید سنگ ساختمانی-قیمت سنگ استونی:درگاه ارتباط مستقیم مشتریان با معتبر ترین تولید کنندگان سنگ ساختمانی،دسترسی به اطلاعات معادن سنگ ساختمانی،خدمات ترابری سنگ،آشنایی با تجار سنگ ساختمانی،معرفی برند های معتبر ماشینالات فرآوری سنگاستونی-سنگ های ساختمانی-انواع سنگ ساختمانی-انواع سنگ-سنگهای ساختمانی-قیمت سنگ ساختمانی-مصالح ساختمانی-نما ساختمان-سنگ نمای ساختمان-نمای ساختمان-انواع سنگ نما-نمای سنگ تراورتن-سنگ مرمریت-کارخانه سنگبری-قیمت سنگ-نمای سنگیخرید و فروش سنگ ، سنگ تراورتن ، سنگ گرانیت ، سنگ ساختمانی ، سنگ مرمر ، سنگ مختاری ,سنگ صالحی,سنگ ساختمانیبازار سنگ اصفهان,سنگ ساختمانی,تماس با کارخانه سنگبازار سنگ اصفهان,سنگ ساختمانیقیمت سنگ ساختمانی,قیمت سنگ گرانیت,قیمت سنگ تراورتن,قیمت سنگ مرمرسنگ گرانیت ساختمانی,سنگ ساختمانی,سنگ گرانیتسنگ ساختمانی,سنگ مرمر,سنگ مرمریتسنگ ساختمانی,سنگ خارجی,فروش سنگ,قیمت سنگ ساختمانیسنگ ساختمانی,بازار سنگسنگ ساختمانی تراورتن,سنگ تراورتن,سنگ ساختمانی,تراورتن سنگ ساختمانی نما سنگ نما نمای سنگی انواع سنگ سنگ اصفهان سنگ نانو بازار سنگ محمود آباد عباس آباد تراورتن عباس آباد تراورتن شکلاتی تراورتن سفید تراورتن گرانیت سنگ لاشه معدن سنگ مرمریت نهبندان گیوتین Stone چیزل سنگ شکلاتی گرانیت قرمز سنگ طبیعی سنگ مصنوعی فرآوری سنگ سنگ نانو قیمت سنگ قیمت انواع سنگ دیوری گابرو مرمر کوارتزیت سنگ پله درجه سنگ ابعاد سنگ رنگ سنگ وزن سنگ وزن مخصوص سنگ سنگ آذرین سنگ تخته ای سنگ کوهی سنگ تزئینی ماسه سنگ سنگ توف سنگ آهک شیست خرید و فروش سنگ ساختمانی,قیمت سنگ نما

 

کلمات کلیدی

ت سنگ ایران | www.stony.ir استونی سنگ های ساختمانی کارخانه سنگبری معدن سنگ دستگاه های سنگبری قیمت سنگ ساختمانی خرید

سنگ صالحی

سنگ ساختمانیبازار سنگ اصفهان

سنگ ساختمانی

تماس با کارخانه سنگبازار سنگ اصفهان

سنگ ساختمانیقیمت سنگ ساختمانی

قیمت سنگ گرانیت

قیمت سنگ تراورتن

قیمت سنگ مرمرسنگ گرانیت ساختمانی

سنگ گرانیتسنگ ساختمانی

سنگ مرمر

سنگ مرمریتسنگ ساختمانی

سنگ خارجی

فروش سنگ

قیمت سنگ ساختمانیسنگ ساختمانی

بازار سنگسنگ ساختمانی تراورتن

سنگ تراورتن

تراورتن سنگ ساختمانی نما سنگ نما نمای سنگی انواع سنگ سنگ اصفهان سنگ نانو بازار سنگ محمود آباد عباس آباد تراورت

قیمت سنگ نما

مطالب مرتبط
نظرات این مطلب
کد امنیتی رفرش
برای ورود به کانال تلگرام «صنایع سنگ صالحی» روی نوار آبی کلیک کنید