معرفی انواع سنگ های ساختمانی , فروش انواع سنگ ساختمانی - لیست قیمت انواع سنگ - لیست تمانی سنگ فروشی ها و کارخانجات تولید سنگ ساختمانی ,
انواع سنگ نمای ساختمانی
عنوان عکس
سنگ مرمریت گلدن بلک
تگ ها : سنگ گلدن بلک مرمریت فروش سنگ نما salehistone golden black

مختصری از این سنگ : سنگ مرمریت گلدن بلک معادن کاشان و محلات , سنگی با زمینه مشکی مواج و خطوط سفید و طلایی که به سنگ گلدن بلک معروف می باشد . سنگ مرمریت گلدن بلک اخیرا" جای خاصی در صنعت ساختمان برای خود باز نموده است. در مواردی که نیاز به دکوراسیون متفاوت احساس می شود ، این سنگ نقش پر رنگ تری در ذهن طراحان بوجود می آورد.
عنوان عکس
سنگ مرمریت پرطاووسی
تگ ها : سنگ مرمریت پرطاووسی صالحی استون فروش سنگ پرطاووسی salehistone

مختصری از این سنگ : سنگ مرمریت پرطاووسی از سنگ های ساختمانی تزئینی است که علاوه بر زیبایی خاص خود دارای قیمت مناسبی نیز می باشد .بیشترین کاربرد سنگ مرمریت پرطاووسی در دیواره پارکینگ و راه پله ، سنگ پله ، نمای دیوارهای کوتاه ساختمان ، دیواره اماکن تجاری ، سوله و سالن های تولید مواد غذایی و بهداشتی و کفسازی ساختمان های مسکونی می باشد.
عنوان عکس
سنگ مرمریت دهبید
تگ ها : سنگ دهبید انواع سنگ مرمریت دهبید مرمریت قیمت سنگ دهبید صالحی استون

مختصری از این سنگ : سنگ مرمریت دهبید یکی از محبوب ترین مصالح برای استفاده در کف فرش و سنگ پله می باشد
عنوان عکس
سنگ گرانیت مشکی نطنز
تگ ها : نطنز گرانیت سنگ مشکی صنایع سنگ صالحی سنگ گرانیت مشکی نطنز فروش سنگ نما سنگ ارزان

مختصری ازاین سنگ : گرانیت مشکی از معادن تویسرکان، نطنز و الموت استخراج می شوند و بر اساس یکنواختی رنگ و بافت، کیفیت های متفاوتی دارند، به طور کلی گرانیت سنگی است با مقاومت بالا، سختی زیاد و تنوع رنگ، که جزء بهترین مصالح ساختمانی می باشد
عنوان عکس
سنگ مرمریت اداوی
تگ ها : اداوی گرانیت مرمریت سنگ صالحی سنگ اداوی فروش سنگ نما سنگ ارزان

مختصری ازاین سنگ : سنگ مرمریت اداوی نسبت به مرمریت های دیگر دارای کیفیتی مناسب و قیمت پائینی می باشد. در حال حاضر به دلیل ارزان بودن ، سنگ مرمریت اداوی کاربرد بیشتری یافته است. کاربرد سنگ مرمریت اداوی دیواره و پاگرد و پله ، دیواره های پارکینگ , کف سازی اتاق خواب و سالن پذیرایی واحدهای مسکونی می باشد.
عنوان عکس
سنگ تراورتن عباس آباد
تگ ها : اداوی عباس آباد تراورتن سنگ صالحی سنگ عباس آباد فروش سنگ نما سنگ ارزان

مختصری ازاین سنگ : سنگ تراورتن عباس آباد به دلیل زیبایی ، مقاومت بالا و صیقل پذیری عالی در سنگ نمای ساختمان کاربرد دارد. به دلیل سختی بیشتر و تخلخل کمتر در مقایسه با دیگر سنگهای تراورتن و چسبندگی زیاد با ملات سیمان ، استفاده از سنگ تراورتن عباس آباد ( و به طور کلی انواع تراورتن ) در ارتفاع پیشنهاد می گردد . ..